KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713012
nr 1471 3012
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Blåsten, oramad. Signerad. Olja på duk, 100x63 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:28:41
29/5 20:25:35
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano